Zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Logistyki i Magazynowania Logistex 2017, które odbędą się 26-27 kwietnia w Sosnowcu.

Na naszym stoisku będzie można obejrzeć z bliska regał paletowy, regał wspornikowy, zestaw akcesoriów regałowych oraz zapoznać się z możliwościami lakierni proszkowej. Stoisko firmy MGL Sp. z o.o. oznaczone będzie numerem 7.

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli firm i centrów logistycznych, pracowników hal i magazynów oraz firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, przedstawicieli sieci handlowych, a także deweloperów powierzchni magazynowych. Oprócz nas, na targach wystawiać się będą dystrybutorzy pomocniczego sprzętu magazynowego (urządzenia kontrolno-pomiarowe, urządzenia do sortowania, ważenia i utrzymania czystości), dystrybutorzy urządzeń transportu wewnętrznego oraz firmy wdrażające systemy IT i oprogramowanie logistyczne. Więcej informacji o targach znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia: logistex.pl

Targi odbędą się w dniach 26-27 kwietnia 2017 r. w Centrum Wystawienniczym Expo Silesia, zlokalizowanym w Sosnowcu, przy ul. Braci Mieroszewskich 124.

Udział w Targach jest bezpłatny, wystarczy tylko:
• pobrać i wydrukować zaproszenie (link poniżej),
• okazać wydrukowane zaproszenie w recepcji targów (przy głównym wejściu do hali Expo Silesia) oraz uzupełnić na miejscu formularz zgłoszeniowy (imię i nazwisko, dane teleadresowe firmy).

Pobierz zaproszenie

Mapa dojazdu