Dział handlowy

Handlowcy

Tomasz Pirogow

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 664 410 124
tpirogow@mgltechnika.pl
Region: Polska
łódzkie, zachodnie mazowieckie,

Anna Gabruś-Ziętek

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 531 445 169
azietek@mgltechnika.pl
Region: Polska
śląskie, opolskie, dolnośląskie

Mateusz Witek

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 530 525 484
mwitek@mgltechnika.pl
Region: Polska
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Tomasz Lewicki

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 720 803 482
tlewicki@mgltechnika.pl
Region: Polska
zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Michał Gruszka

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 537 609 805
mgruszka@mgltechnika.pl
Region: Polska
świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

Michał Kulpa

Regionalny Kierownik Sprzedaży

+48 537 396 631
mkulpa@mgltechnika.pl
Region: Polska
wschodnie mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Handlowcy – Europa

Paweł Romatowski

Export Manager

+48 537 781 023
promatowski@mgltechnika.pl

Tomasz Siedlecki

Export Manager

+48 536 411 776
tsiedlecki@mgltechnika.pl

Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

+48 794 920 100
sprzedazmgl@mgltechnika.pl

Pozostałe kontakty do wybranych działów:

Scroll to Top