MGL Sp. z o.o. to wiodący polski producent regałów magazynowych. Podstawowa oferta obejmuje regały paletowe oraz regały wspornikowe (dłużycowe), w tym regały wysokiego składowania. Uzupełnieniem asortymentu są akcesoria regałowe, takie jak odbojnice (odbojniki), półki i separatory.

Producent regałów paletowych

Producent regałów paletowych | MGL Sp. z o.o.

MGL Sp. z o.o. jest producentem regałów paletowych – podstawowego i najczęściej spotykanego wyposażenia magazynowego w systemach intralogistycznych. Dzięki wielowymiarowości i szerokiej gamie akcesoriów, regały paletowe wykorzystuje się nie tylko do składowania ładunków na paletach, ale również towarów niespaletyzowanych o niestandardowych kształtach i gabarytach. Więcej o regałach paletowych MGL »

Producent regałów wspornikowych

Producent regałów wspornikowych | MGL Sp. z o.o.

MGL Sp. z o.o. jest producentem regałów wspornikowych (dłużycowych). Regały wspornikowe wykorzystuje się do składowania towarów, których ze względu na gabaryty (przede wszystkim długość), nie można przechowywać na typowych regałach paletowych. Więcej o regałach wspornikowych MGL »

Producent regałów magazynowych wysokiego składowania

MGL Sp. z o.o. to polski producent regałów magazynowych wysokiego składowania. Regały magazynowe wysokiego składowania to branżowe określenie regałów, których wysokość przekracza 7 m.

Jednym z dylematów stojących przed inwestorem decydującym się na stworzenie nowego magazynu jest wybór między powierzchnią (niski magazyn o dużej powierzchni), a kubaturą (wysoki magazyn o małej powierzchni) obiektu. Dostępne badania i analizy wskazują, że magazyny i regały o wysokości 12 m są w większości przypadków najbardziej opłacalnym rozwiązaniem (źródło: Kompendium wiedzy o logistyce, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2010). Koszt budowy i wyposażenia takiego magazynu może być co prawda nawet pięciokrotnie wyższy niż koszt instalacji magazynu niskiego składowania bez systemu regałów, ale liczba miejsc składowania jest większa nawet 7 lub 8-krotnie.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Produkcja stalowych elementów konstrukcyjnych regałów magazynowych to tylko wycinek naszej propozycji. Pełen cykl wyposażenia nowego obiektu magazynowego obejmuje:

Kontakt

Zapytaj o ofertę

na regały magazynowe do twojego magazynu
Kontakt