MGL sp. z o.o. (Grupa MAGO) z siedzibą w Rawie Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Projektów Sprzedaży (miejsce pracy: Polska).

Kierownik Projektów Sprzedaży będzie odpowiadał przekrojowo za sprzedaż wybranych projektów na rynku krajowym oraz rozwój kanałów dystrybucji na rynkach Europy Centralnej i Zachodniej, opartych na produktach wyposażenia obiektów magazynowych. Będzie współpracował z kluczowymi komórkami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i rozwój sprzedaży, w tym dystrybucji produktów, bieżąca obsługa i pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski oraz rynkach Europy Centralnej oraz Zachodniej,
  • monitoring rynku i konkurencji w obszarze działalności firmy,
  • realizowanie planu sprzedaży na podległych rynkach,
  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów, prowadzenie dokumentacji handlowej klienta, negocjacje handlowe,
  • obsługa klienta po sprzedaży, zgodnie z przyjętym standardem obsługi posprzedażowej,
  • raportowanie wg obowiązujących procedur,
  • udział w kreowaniu polityki wdrożeń i rozwoju produktowego w dziedzinie wyposażenia obiektów logistycznych, wdrażanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów,
  • współtworzenie strategii rozwoju marki i produktów,
  • koordynacja terminowości przeprowadzenia projektu, prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem projektem, ustalanie założeń finansowych dotyczących danego projektu,
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla dystrybutorów i klientów,
  • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi: badań i rozwoju, projektowym.

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego,
  • min. 3 letniego doświadczenia w sprzedaży/serwisie produktów z dziedziny wyposażenia obiektów logistycznych lub produkcyjnych (systemy regałowe, urządzenia transportu bliskiego, konstrukcje stalowe lub urządzenia produkcyjne),
  • zdolności do płynnego komunikowania się w języku angielskim, redagowania korespondencji i dokumentów,
  • zdolności do identyfikowania i definiowania nowych potrzeb rynku,
  • zamiłowania do technologii obejmującej wyposażenie obiektów logistycznych i innowacji,
  • umiejętności negocjacji oraz prowadzenia rozmów biznesowych,
  • znajomości MS Office,
  • prawa jazdy kat. „B”,
  • elastyczności w dysponowaniu czasem niezbędnym do podróżowania,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

Dodatkowymi atutami będą:

  • kreatywność, dokładność, rzetelność, terminowość,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • znajomość AutoCAD lub podobnych aplikacji,
  • wysoka kultura osobista.

W zamian oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w biurze firmy lub w formacie „home office”,
  • możliwość rozwoju,
  • wysoką dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań,
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • czytelne zasady kształtujące premiowe składniki wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia:

  • osobiste: MGL Sp. z o.o., ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka lub
  • e-mailem: praca@mgltechnika.pl, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska lub
  • za pomocą formularza na stronie: Formularz rekrutacyjny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Obowiązkowe zapisy w dokumentach rekrutacyjnych

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) musi znaleźć się poniższa klauzula. Jej brak spowoduje, że nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Pani/Pana kandydatury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka, zawartych w złożonej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym) w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeśli chce Pani/Pan, aby przesłane dokumenty były przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o wpisanie do CV i listu motywacyjnego dodatkowej poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka, zawartych w złożonej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym), dla celów przyszłych rekrutacji.