MGL sp. z o.o. (Grupa MAGO) z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, w związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konstruktor / Technolog (Młodszy Konstruktor / Technolog).

MGL specjalizuje się w produkcji regałów dla wszelkiego rodzaju magazynów, począwszy od małych składów, aż po wielkie centra logistyczne, a także rozwiązań wspierających automatyzację procesów magazynowych.

Konstruktor/Technolog będzie odpowiadał za tworzenie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju produktów z uwzględnieniem wykorzystywanych w przedsiębiorstwie procesów technologicznych, rozwoju tych procesów, przygotowywanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów i narzędzi.

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie regałów i innego wyposażenia magazynowego zgodnie z wymaganiami zleceniodawców,
  • współpraca przy opracowywaniu oraz wdrażaniu technologii dla nowych produktów
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej,
  • nadzór nad procesami prototypowania,
  • udział w kreowaniu polityki wdrożeń i rozwoju produktowego w dziedzinie wyposażenia obiektów logistycznych,
  • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych,
  • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi: produkcji, handlowym.

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowani absolwenci kierunków budowlanych lub mechanicznych, jesteśmy otwarci na absolwentów bez doświadczenia zawodowego),
  • otwarcia na pozyskiwanie nowych umiejętności, skłonność do uczenia się i podejmowania wyzwań,
  • możliwie szerokiej wiedzy inżynierskiej, zamiłowania do konstruowania,
  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej,
  • znajomości oprogramowania projektowego firmy Autodesk – premiujemy umiejętność obsługi programów: AutoCAD i Autodesk Inventor,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi.

Dodatkowymi atutami będą:

  • wysoka kultura osobista,
  • ciekawe hobby,
  • dyspozycyjność.

W zamian oferujemy:

  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • wysoką dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Obowiązkowe zapisy w dokumentach rekrutacyjnych

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) musi znaleźć się poniższa klauzula. Jej brak spowoduje, że nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Pani/Pana kandydatury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka, zawartych w złożonej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym) w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeśli chce Pani/Pan, aby przesłane dokumenty były przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o wpisanie do CV i listu motywacyjnego dodatkowej poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka, zawartych w złożonej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym), dla celów przyszłych rekrutacji.