Operator maszyn

MGL Sp. z o.o. (Grupa MAGO) z siedzibą w Rawie Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń, w tym: pras, pił, wiertarek i szlifierek;
  • wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, jak piłowanie, wiercenie, cięcie, prostowanie;
  • kontrola jakości wykonanych elementów;
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny, wykonywanie drobnych napraw;
  • ustawianie maszyn;
  • rozwiązywanie bieżących problemów;
  • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wyżej wymienionych maszyn i urządzeń;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku operatora.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Obowiązkowe zapisy w dokumentach rekrutacyjnych

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) musi znaleźć się poniższa klauzula. Jej brak spowoduje, że nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Pani/Pana kandydatury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka, zawartych w złożonej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym) w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeśli chce Pani/Pan, aby przesłane dokumenty były przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o wpisanie do CV i listu motywacyjnego dodatkowej poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej, ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka, zawartych w złożonej dokumentacji (CV oraz liście motywacyjnym), dla celów przyszłych rekrutacji.

2018-07-11T14:05:05+00:00