Regały magazynowe dla operatorów logistycznych

Regały paletowe dla operatorów logistycznych działających na rzecz klientów z branży e-commerce.

Naszym flagowym produktem są regały paletowe o zmiennej konfiguracji. Ich największą zaletą jest uniwersalność - można na nich składować palety o niemal dowolnej masie i wymiarach (nie tylko EUR/PAL). Bezśrubowe mocowanie belek nośnych do słupów sprawia, że zmiana wysokości półek jest szybka i prosta (*).

Zalety te są szczególnie ważne dla operatorów logistycznych działających na rzecz klientów z branży e-commerce. Ich największym wyzwaniem w codziennej pracy jest bardzo zróżnicowany i sezonowo zmieniający się asortyment. Żaden - nawet najbardziej zaawansowany regał automatyczny - nie będzie w stanie zapewnić tak sprawnej obsługi różnorodnych ładunków, jak klasyczne regały paletowe.

Na załączonych fotografiach pokazujemy jedną z naszych ostatnich realizacji - magazyn przeznaczony dla branży e-commerce, w którym prowadzone będą operacje co-packingu i fulfillmentu. Widać na nich system regałowy o łącznej objętości ok. 8000 miejsc paletowych. Wysokość regałów to 8,6 m, a maksymalne obciążenie jednego poziomu składowania to 2100 kg.

Każdy słup regału magazynowego został wyposażony w czołową osłonę (odbojnik) chroniącą ten element przed skutkami uderzeń wózków widłowych. W przejazdach odbojniki są dodatkowo połączone ze sobą stalową belką zabezpieczającą stężenia ram regałowych.

(*) Maksymalna dopuszczalna nośność regałów magazynowych zależna jest od wysokości półek nad posadzką, więc każdorazowa zmiana powinna być poprzedzona obliczeniami wykonanymi przez producenta.

Galeria zdjęć

Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 1
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 2
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 3
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 4
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 5
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 6
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 7
Regały magazynowe dla operatorów logistycznych | 8