Spawacz (MAG 135) – Operator robota spawalniczego

MGL sp. z o.o. (Grupa MAGO) z siedzibą w Rawie Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Szczegóły oferty

Zakres obowiązków:
  • spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym lub wytycznymi przełożonego;
  • organizowanie oraz obsługa stanowiska i urządzeń do spawania, w tym zmechanizowanych i zautomatyzowanych, stosownie do posiadanych uprawnień;
  • wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, jak piłowanie, wiercenie, cięcie, prostowanie, wyginanie, zgrzewanie, nitowanie;
  • wykonywanie przyrządów i urządzeń pomocniczych do celów produkcyjnych.
Oczekiwania:
  • doświadczenia na stanowiskach spawalniczo-ślusarskich – min 1 rok;
  • wykształcenia min. zawodowego;
  • umiejętności spawania konstrukcji;
  • uprawnienia MAG 135;
  • znajomości rysunku technicznego;
  • rzetelności;
  • uczciwości;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym i braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku spawacza.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Dodatkowe pytania można kierować bezpośrednio do Kierownika Produkcji: +48 728 378 585

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia:
  • osobiste: MGL Sp. z o.o., ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka lub
  • e-mailem: praca@mgltechnika.pl, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Scroll to Top