MGL Sp. z o.o. oferuje klientom katalog usług, który obejmuje obecnie pełny cykl inwestycyjny, począwszy od projektu zabudowy regałowej w magazynie, przez pomoc w uzyskaniu finansowania, następnie produkcję, transport i montaż wyposażenia oraz opiekę i nadzór przez cały okres eksploatacji.

MGL Sp. z o.o. | Projektowanie zabudowy regałowej

Projektowanie zabudowy regałowej

Sprawny proces magazynowania zaczyna się od dobrego projektu zabudowy regałowej. Przygotowujemy projekty w ścisłej współpracy z inwestorem, dostosowując układ regałów do: rodzaju przechowywanego ładunku, powierzchni i kubatury magazynu, sposobu dystrybucji towarów oraz zasad bezpieczeństwa magazynowania. Pomagamy też w doborze odpowiednich wózków transportowych.

MGL Sp. z o.o. | Przeglądy eksperckie regałów magazynowych

Realizujemy coroczne przeglądy eksperckie regałów magazynowych, które gwarantują spełnienie obowiązujących wymogów prawnych z zakresu BHP oraz poprawiają bezpieczeństwo pracowników i towarów w magazynie »

MGL Sp. z o.o. | Montaż regałów magazynowych

Montaż regałów magazynowych

Montaż regałów magazynowych powinien być wykonywany wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów. Tylko wtedy inwestor ma pewność, że cała instalacja będzie bezpieczna w eksploatacji. Wieloletnie doświadczenie naszych ekip montażowych gwarantuje najkrótszy czas oddania magazynu do użytkowania.

MGL Sp. z o.o. | Malowanie proszkowe

Wysokowydajna linia do lakierowania proszkowego – przekraczająca wewnętrzne zapotrzebowanie zakładu – umożliwia usługowe lakierowanie elementów powierzonych przez klienta. Posiadamy jedną z największych lakierni w regionie. Maksymalne gabaryty lakierowanego elementu to 12 m x 2,8 m x 0,6 m. Maksymalna masa: 1200 kg »